تبلیغات
فروشگاه خرید انواع عینک دودی اورجینال فیک 2015
 

خرید عینک زنانه مجلسی فشن طرح ویتارا

نویسنده : بلاگ مدیر | تاریخ : 06:34 ب.ظ - شنبه 22 فروردین 1394

خرید عینک زنانه مجلسی  فشن طرح ویتارا این یک واقعیت است؛ معمولا افرادی که شما را نمی شناسند، در برخورد اول با توجه به ظاهر و نوع لباس پوشیدن تان شمارا زیرذره بین می برند ودر مورد شما قضاوت می کنند. اصلا یک ضرب المثل معروف می گوید که تاثیر اولیه ظاهر شما هیچ شانس دومی نخواهد داشت. در صورتی که خیلی ها معتقدند این قضاوت درست نیست، اما در اکثر موارد اتفاق می افتد و به صورت عادت در ذهن همه ما حک شده است. خیلی از مردمان هم دغدغه همیشگی شان این است که کدام کت را با کدام شلوار هماهنگ کنند و با کفش مشکی شان کدام جوراب را به پا کنند. نه! شما آقایان، خوش تیپ بشو نیستید مگر اینکه قواعد بازی را بلد باشید. قواعد خوش پوش شدن در دستان ماست. شما می توانید آنها را با دقت بخوانید وعمل کنید. به هر حال همه مردان همه چیز دان نیستند. به طور کلی درنگاه اول، اطرافیان، رنگ پوست، سن و قد شما را زیر ذره بین می برند و بعد هم ظاهر و تیپ و نحوه صحبت کردن شما را درنظر می گیرند.
برای بسیاری از این موارد نمی توان کاری کرد.اما ظاهر و نحوه لباس پوشیدن از جمله مواردی است که می توانید به راحتی تغییرش بدهید وبهترش کنید. می دانستید که هر مردی اشتباهاتی را در ظاهرش دارد که اگر رعایت کند، به راحتی می تواند خوش پوش به حساب آیدم.


جوانی، فصل تازه ای در زندگی و سرآغاز ورود انسان به جهان پرشور و رنگارنگ است که غرایز طبیعی در شکل دهی آن، نقش اصلی را بر عهده دارند. استقلال طلبی، تنوّع دوستی، هیجان خواهی، نقد گذشته و نوگرایی از جمله ویژگی های دوران جوانی است که به شدّت، تمایل به امروزی شدن و نوگرایی به درجات مختلف در هر نوجوان وجود دارد و گواه نیاز وی به شکستن قالب های موجود، فاصله گرفتن از هنجارهای پیشین و رسیدن به هویتی متمایز از کسانی که پیش از او بوده اند و همچنین گرایش به فاصله گرفتن از والدین است. این نیاز، زمانی که نمود بیرونی به خود می گیرد و در رفتار جوان منعکس می شود، به صورت مدگرایی ظاهر می گردد.

خرید عینک زنانه مجلسی  فشن طرح ویتارا


برای ظاهرتان زمان و پول بیشتری را صرف کنید. ظاهر شما وسیله ارتباطی شما با جهان خارج است. لباس هایتان نشان دهنده شخصیت و طرز فکرتان  هستند. پس هیچ عیبی ندارد اگر برایشان پول خوبی خرج کنید و وقت زیادی بگذارید. مرتب ظاهرتان را چک کنید. ببینید کدام لباس ها را با هم بپوشید بهتر است. همان قدر که به تحصیلات، روابط و شغل تان اهمیت می دهید، به پوشش تان هم اهمیت بدهید. پوشش بد می تواند موقعیت های زیادی را از شما بگیرد. برعکس، یک ظاهر آراسته و زیبا می تواند موقعیت های زیادی را در اختیارتان بگذارد، پس هیچ وقت قدرت پوشاک را دست کم نگیرید. معرفی فشن به عنوان سیستم و روش نمادیفشن زبانی از نشانه ها و نمادها است که مفاهیم ارتباط غیر کلامی درباره اشخاص و گروه ها دارد. فشن در تمام اشکال خود، از یک شکل خالکوبی شده تا جدیدترین مدل آرایش مو، بهترین حالتی است که می تواند هویت اشخاص را نشان بدهد. این موضوع به ما کمک می کند تا درک سریعی از خود را برای افرادی که ما را می بینند، ایجاد کنیم.فشن : میزان سنج تغییرات فرهنگیاین مطلب که ما زشتی ها یا زیبایی های بدن خودمان را چگونه تشخیص می دهیم و آنها را چگونه می بینیم، بستگی به گرایشات و نگرش های فرهنگی ما دارد. تصویر زنی که در نقاشی های روبنز به عنوان زنی زیبا و جذاب ترسیم شده است، امروزه به طور ناخودآگاه نازیبا و ناخوشایند به نظر می رسد؛ البته اگر به زیبایی از همان دیدگاهی که اکثر مردم در قرن بیست و یکم قبول دارند، نگاه کنیم.


امروزه در حالی که آرمان طلبی فرهنگی دائما مدهای جدیدی را عرضه می کند، اگر در تغییر دادن لباس و تغییر شکل دادن بدن خود ناتوان باشیم، باعث می شود تا نتوانیم خودمان را با معیارهای فشن و مد تطبیق بدهیم. کسانی که موفق می شوند تا خود را با معیارها و استانداردهای فشن هماهنگ کنند، همواره زندگی خود را در سیکلی از رژیم غذایی، ورزش، جراحی پلاستیک و سایر روش ها و رژیم ها می گذرانند، که این موضوع شامل دقت زیاد و سخت گیری در خرید لباس هم می شود.
 

آخرین مطالب